Aufteilung in Bodenparzellen

Aufteilung in Bodenparzellen
žemės sklypo padalijimas statusas Aprobuotas sritis žemės tvarkymas ir žemės reforma apibrėžtis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų. atitikmenys: angl. land division; land parceling vok. Aufteilung in Bodenparzellen; Parzelierung, f rus. раздел земельных участок šaltinis Lietuvos Respublikos žemės įstatymo 2, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 straipsnių pakeitimo ir papildymo, taip pat įstatymo papildymo 4(1) straipsniu įstatymo projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • Parzelierung — žemės sklypo padalijimas statusas Aprobuotas sritis žemės tvarkymas ir žemės reforma apibrėžtis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų. atitikmenys: angl. land division; land …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • land division — žemės sklypo padalijimas statusas Aprobuotas sritis žemės tvarkymas ir žemės reforma apibrėžtis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų. atitikmenys: angl. land division; land …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • land parceling — žemės sklypo padalijimas statusas Aprobuotas sritis žemės tvarkymas ir žemės reforma apibrėžtis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų. atitikmenys: angl. land division; land …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • žemės sklypo padalijimas — statusas Aprobuotas sritis žemės tvarkymas ir žemės reforma apibrėžtis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų. atitikmenys: angl. land division; land parceling vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • раздел земельных участок — žemės sklypo padalijimas statusas Aprobuotas sritis žemės tvarkymas ir žemės reforma apibrėžtis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų. atitikmenys: angl. land division; land …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”